Varaukset

Teimme varaamisen helpoksi.
Klikkaa, siitä se lähtee.

Yritys- ja ryhmämyynti yli 6 henkilön ryhmille myös:

tai +358 (0)9 2959 9139

YHTEYSTIEDOT

LÅNGVIK CONGRESS WELLNESS HOTEL
Tanskarlantie 9
02420 Kirkkonummi
Puh. +358 (0)9 29599301
reception@langvik.fi

~ ~ ~

JOHTORYHMÄ

Inka Uusitalo-Raoult
CEO
inka.uusitalo@langvik.fi

~ ~ ~

Jenni Sumelius
Director of Sales
jenni.sumelius@langvik.fi

~ ~ ~

Kati Stenbäck
Marketing & Comm. Manager
kati.stenback@langvik.fi

~ ~ ~

Antti Lepäntalo
Food & Beverage Manager
antti.lepantalo@langvik.fi

~ ~ ~

Nina Lindeman
Front Office Manager
nina.lindeman@langvik.fi

~ ~ ~

Edla Niemi
Wellness Manager
edla.niemi@langvik.fi

~ ~ ~

MYYNTI

Carola Soinio
Key Account Manager
carola.soinio@langvik.fi

Jenni Tikka
Key Account Manager
jenni.tikka@langvik.fi

Anna Tanskanen
Key Account Manager
anna.tanskanen@langvik.fi