Varaukset

Teimme varaamisen helpoksi.
Klikkaa, siitä se lähtee.

Voit varata myös vastaanotosta:

tai +358 (0)9 2959 9301

Voit kysyä myös tarjouksen yli 6 henkilön ryhmille:

tai +358 (0)9 2959 9139

YHTEYSTIEDOT

LÅNGVIK CONGRESS WELLNESS HOTEL
Tanskarlantie 9
02420 Kirkkonummi
Puh. +358 (0)9 29599301
vastaanotto@langvik.fi

Inka Uusitalo-Raoult
CEO
inka.uusitalo@langvik.fi

Jenni Sumelius
Director of Sales
jenni.sumelius@langvik.fi

Kati Stenbäck
Marketing & Comm. Manager
kati.stenback@langvik.fi

Antti Lepäntalo
Food & Beverage Manager
antti.lepantalo@langvik.fi

Kati Välimaa
Wellness Manager
kati.valimaa@langvik.fi

Nina Lindeman
Front Office Manager
nina.lindeman@langvik.fi

Carola Soinio
Key Account Manager
carola.soinio@langvik.fi

Tiia Salesvuo-Suutari
Key Account Manager
tiia.salesvuo@langvik.fi

Jenni Hassinen
Key Account Manager
jenni.hassinen@langvik.fi